Je poměrně jedno, jestli do zahraniční cestujete sami nebo se svým partnerem, manželkou nebo třeba partou přátel. Pokud se vám mimo ČR něco stane, určitě se budete chtít obrátit na někoho spolehlivého. Vyplatí se mít „v zádech“ profesionální asistenční službu, která se o vás výborně postará. Právě takovým je cestovní pojištění do zahraničí ve variantě EXCELENT. Chrání vás v případě nemoci covid-19, ať už cestujete kdekoli mimo ČR. Má nejvyšší limity pojistného krytí.

Vyberte si cestovní pojištění z 3 variant

Pojištění do zahraničí můžete volit hned ze tří různých variant, a to Excelent, Komfort a Reference.

  1. Podíváme-li se na typ Excelent, je ideální pro cestování kdekoli se jen rozhodnete. Nejvyšší limity jsou 500 milionů na léčebné výlohy vč. nákladů na repatriaci či zásah horské služby, 25 mil. Na způsobené škody a zdraví. Dílčí limit 25 mil. Kč pro léčebné výlohy související s onemocněním covid-19 – v oblastech, kde Ministerstvo zahraničních věcí ČR nebo SZO nebo podobná instituce nedoporučují cestovat či doporučují cesty odložit. V ceně je navíc pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku, pojištění cesty letadlem, pojištění domácích mazlíčků.
  2. Typ Komfort je určen pro ty, které čeká nenáročná dovolená po Evropě. Limity jsou 5 mil. Na léčebné výlohy a 1 mil. Na způsobené škody na zdraví. V ceně je pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku.
  3. Typ Reference je určeno jen pro krátké výlety do sousedních zemí, jako např. návštěva rodiny, nakupování… Limity jsou 2,5 mil na léčebné výlohy, odpovědnost za škodu není v ceně. V ceně nejsou další důležitá rizika jako např. pojištění odpovědnosti.

Přednosti AXA-ASSISTANCE

Ke všem variantám cestovního pojištění získáte NONSTOP asistenční službu. V případě nouze stačí zavolat a AXA vám pomůže.

  • Operátorovi stačí sdělit, co se vám stalo, a ten vám doporučí služby ověřených lékařů, nemocnic nebo autoservisů kdekoli, kde zrovna budete, nebo za vámi rovnou vyšle potřebnou pomoc.
  • AXA uhradí veškeré náklady na ošetření či nezbytnou pomoc.
  • Zajistí vám i bezpečný převoz zpět domů.

S pojištěním do zahraničí od AXA ASSISTANCE je vám stále nablízku pomoc, ať už na telefonu, nebo e-mailu.

Napsat komentář