Zvyšující se poptávka po různých produktech má za následek zvyšující se nabídku. Tak to na trhu jistě chodí, je to běžné pravidlo a lze jej uplatnit ve všech oblastech trhu. Stejně tak i na osvětlení, u kterého se kvůli vysoké nabídce můžeme ztrácet. Nyní se zaměříme na stolní lampy, které v interiéru hrají nepostradatelnou roli.  

Základní kritérium

Nejdříve je vhodné určit, k jakému účelu bude stolní lampa sloužit. Ve velké většině je využíváme jako doplňkové světlo při práci, a proto je důležité, aby světlo odpovídalo požadavkům. K počítaču se jistě vyplatí pořídit LED lampičku, která je úsporná a neoslňuje. Naopak lampička pro čtení knih či učení, by měla mít přibližně 300 lumenů. V dalším případě, kdy děláte ruční práce, potřebujete jasnější světlo, zvolte 500 lumenů. Pokud používáte lampičku pokaždé k něčemu jinému, jistě se vám vyplatí koupit stmívatelnou lampu.

Design lampičky je také důležitý

Lampička by měla zapadnout do interiéru a neměla by působit příliš vyzývavě. To už ale ovšem nevíme, protože každý z nás má styl interiéru úplně jiný. A jen těžko můžeme označit jednu lampičku, která se bude hodit přímo vám. Jedině vy sami víte, co se vám líbí a co ne. Prohlédněte si nabídku stolních lampiček od e-light.cz. Zde si můžete vybrat takové, které se budou hodit do dětského pokoje, pro teenagera, do pracovny, ložnice, ale i do obývacího pokoje. Pokud je interiér vybavený v moderním stylu, skvělou volbou budou lampičky Laora a tomu podobné. Děti jistě zaujme stolní lampička Sally, která má zabudovaný displej s ukazatelem hodin, teploty a data.

Naopak do pracovny se vám může hodit lampička Demetra, která má ohebný kloub pro nastavení výšky světla, což v pracovně jistě využijete. Záleží tedy pouze na vás, jaký styl a typ lampy se vám bude hodit.    

Napsat komentář