Pokud právě přemýšlíte nad zvýšením prestiže vaší mateřské školky, pak máte jednu relativně levnou a jednoduchou možnost. Je jí pořízení a zavedení specializovaného softwaru, díky němuž se správa mateřské školy stane mnohem jednodušší. Hlavní výhodou programu je neustále probíhající vývoj ve spolupráci s učiteli a řediteli mateřských škol. Na trhu byste dnes jen těžko hledali podobný informační systém vyvinutý speciálně pro činnost mateřinek.

Na koho se obrátit?

Informační systém pro mateřské školy je na pořízení relativně levný, takže si v rozpočtu nemusíte vyhrazovat žádný výrazný výdaj. Jestliže se chcete o jedinečném softwaru dozvědět víc, neexistuje nic jednoduššího než se obrátit na kompetentní obchodní reprezentanty. S jejich pomocí si založíte profil spravované mateřské školky a zdarma si vyzkoušíte všechny funkce bez jakéhokoliv omezení. Teprve po vlastní zkušenosti se můžete rozhodnout, zda si program pořídíte či nikoliv.

Jak si program objednat?

Rozhodnete-li se program objednat, stačí vyplnit objednávku na daných internetových stránkách a aplikace pro školky bude během několika kliknutí vaše. Nezapomeňte věnovat náležitou pozornost vyplnění informací o školce, konkrétně počtu tříd a dětí. Od těchto údajů se totiž odvíjí měsíčně placená sazba za fungování softwaru. Ze strany vývojářů pak následuje poskytnutí zabezpečené licence a předání přístupů do aplikace.

Jak probíhá zavedení?

Tímto krokem však práce obchodních zástupců a zkušených vývojářů nekončí. Po instalaci vám pomůžou s přepisem veškerých dat z excelovské tabulky nebo z papírové přihlášky přímo do programu, a to včetně jmen a detailních informacích o dětech. Nyní můžete aplikaci včetně nástroje elektronická docházka naplno využívat bez jakýchkoliv omezení. K jejímu ovládání totiž není zapotřebí žádného speciálního školení.

Zavedení specializovaného softwaru se rozhodně nemusíte obávat. Vývojáři mají letité zkušenosti s fungováním mateřinek, tudíž přesně ví, jak vaši práci ulehčit.

Napsat komentář